برای من

آزمون سخت پارس جنوبی جم در ایستگاه ششم

۲۲ شهریور ۱۳۹۶


سایت برای من:جدال پارس جنوبی جم با آبی های پایتخت در هفته ششم لیگ برتر/جدال مربیان سرخابی

پارس جنوبی جم با سرمربیگری مهدی تارتار،بازیکن اسبق پرسپولیس تهران از استقلالی پذیرایی خواهد کرد که علیرضا منصوریان سرمربیگری این تیم را بر عهده دارد.

با وجود شرایط نچندان خوب استقلال در هفته های اغازین لیگ برتر،این بازی صد در صد یکی از ازمون های سخت تارتار و شاگردانش خواهد بود.

تیم فوتبال پارس جم بی تردید پدیده این فصل لیگ برتر است، تیمی که در ۲ فصل گذشته قهرمان لیگ ۲ و یک شده است و حالا به لیگ برتر آمده تا ثابت کند می تواند به یکی از قدرت های فوتبال ایران تبدیل شود.

پارس جم شروع کارش در لیگ برتر فوق العاده بوده و از ۵ هفته اول با ۴ برد و یک تساوی ۱۳ امتیاز کسب کرده است، امتیازی که فقط پرسپولیس توانسته با آن برابری کند.

اما طرف دیگر استقلال است، تیمی که با خرید ستاره های میلیاردی هنوز نتوانسته نتایج خوبی بگیرد و کسب ۴ امتیاز از ۱۵ امتیاز ممکن منصوریان را تا آستانه برکناری پیش برده است.

به نظر می رسد در به وجود آمدن این نتایج خط حمله دو تیم نقش کلیدی ایفا کرده اند؛ چراکه پارس جم تا بدین جای کار با ۱۱ گل به همراه پرسپولیس بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد و استقلال با یک گل زده بدترین خط حمله را در اختیار دارد.