برای من

امیر رفت و برگشت!

۱ اردیبهشت ۱۳۹۶


تراکتورسازی تبریزیک … استقلال تهران صفر

دیدارحساس تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران با گل دقیقه ۸۸ محمد ابراهیمی با نتیجه یک برصفر به سود شاگردان امیرقلعه نویی به پایان رسید تا این مربی برابرتیم سابقش دبل کند.ساعت ۲۱:۱۵ پنج شنبه ۳۱ فروردین

 #

به گزارش رادنیوز، حساسیت این دیداراز آنجایی بود که هرتیم برنده می شد رده دوم جدول را اشغال می کرد و از سوی دیگر تقابل سرمربی سابق و فعلی استقلال هم در نوع خود جالب بود.

شاگردان علیرضا منصوریان که بازی رفت را در تهران با نتیجه ۲ بر یک به حریف تبریزی واگذار کرده بودند این بار بازی بسیار خوبی ارائه داده و حتی اگر خوش شانس بودند می توانستند برنده این جدال بزرگ هفته شوند اما بی دقتی بازیکنان باتجربه این تیم چنین اجازه ای نداد.

جالب تر آن که محمد ابراهیمی در دقیقه ۸۸ شوتی به سمت دروازه مهدی رحمتی زد که این سنگربان با تجربه با واکنشی ناشیانه گل خورد و باز هم باعث شکست تیمش شد. کاپیتان استقلال در بازی رفت هم با اشتباهات فنی و غیر فنی خود اسباب باخت تیمش را فراهم ساخته بود.

با این نتیجه تراکتورسازی تبریز ۵۳ امتیازی شده و به رده دوم جدول رسید درحالی که استقلال تهران یک رده در جدول سقوط کرده و در جایگاه سوم ایستاد.

نظرات کاربران