برای من

ایران یکی از بدترین شرایط کاری در جهان را دارد/فرگوسن گفت وقتت را تلف می‌کنی

۲۰ مرداد ۱۳۹۶


سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان در مصاحبه با یک سایت پرتغالی، کار در ایران را یکی از سخت‌ترین کارها در جهان می‌داند و از توصیه فرگوسن سخن گفته است.ساعت ۱۳:۲۸ چهار شنبه ۱۸ مرداد

 #


به گزارش سایت برای من، کارلوس کی‌روش همیشه به امکانات و شرایط کاری در ایران اعتراض داشته و هیچوقت هم حاضر به سکوت در این باره نشده است.

کی‌روش بازهم این موضوع را در مصاحبه با سایت پرتغالی «بانکادا» مطرح کرده و شرایط کار در ایران را یکی از بدترین شرایط در جهان می‌داند.

سرمربی تیم‌ملی گفته: «یکی از بدترین شرایط کاری در جهان در ایران است. حتی تیم‌هایی که در نیمه پایین جدول رده‌بندی فیفا هستند نیز شرایط بدی به مانند ما ندارند. زمین‌های بد، مشکلات مالی و زمین تمرین. همه اینها را در کنار تحریم‌هایی که علیه ایران وضع شده را در نظر بگیرید که کل جامعه ایران از جمله ورزش را تحت‌تأثیر قرار داده است. در سوی دیگر اما شور و شوقی ایرانیان به فوتبال و بلندپروازی آنها و در دسترس بود مسئولان کشور برای فراهم آوردن شرایط، اوضاع را کمی تغییر می‌دهد، اما در مجموع سرمربیگری ایران یک چالش است.»

کارلوس کی‌روش همچنین گفته الکس فرگوسن به وی توصیه کرده در ایران وقتت را هدر می‌دهی.

کی‌روش گفته: «اولین باری که به ایران رفتم فکر می‌کردم همه‌ دنیا علیه من است. سرآلکس گاهی با من تماس می‌گرفت و می‌گفت “چه کار می‌کنی آنجا؟ تو داری وقت و استعدادت را هدر می‌دهی؟” همین یک ماه پیش بود که دوباره فرگوسن به من گفت که داری وقت و استعدادت را در ایران هدر می‌دهی.»

نظرات کاربران