برای من

جان تری: فقط هواداران چلسی برایم مهم هستند – فیفادی

۴ خرداد ۱۳۹۶


وبسایت نود: تری توجهی به انتقادات ندارد.

 جان تری در بازی روز یکشنبه مقابل چلسی برای آخرین بار در استمفوردبریج به میدان می رفت و مدافع کهنه کار باشگاه چلسی برای خداحافظی با هواداران تیمش، در دقیقه ۲۶ (مطابق با شماره پیراهنش) زمین بازی را ترک کرد و جای خود را به کیهیل داد. همین موضوع انتقادهایی را از سوی هواداران سایر تیم ها درباره تعویض تری ایجاد کرد ولی مدافع باتجربه چلسی علاقه ای به توجه به این انتقادات ندارد:

توجهی به این انتقادها ندارم. تمام چیزی که برایم مهم بود، جشن گرفتن این موقعیت با هواداران چلسی بود. من و هواداران چلسی، ۲۲ سال رابطه ای خیلی خوب داشتیم. هر چیزی دیگران بگویند یا بنویسند، نمی تواند مانعی در این رابطه باشد. من دوست داشتم این گونه زمین را ترک کنم و همین کار را هم کردم، من ۲۲ سال در این باشگاه حضور داشتم و جام های زیادی را کسب کردم. اگر حتی می خواستم یک دقیقه در زمین باشم و بعد تعویض شوم، باز هم همین کار را می کردم.

می خواستم در دقیقه ۲۶ تعویض شوم چرا که این شماره پیراهن برایم بسیار ارزش دارد، همان طور که برای هواداران هم ارزش دارد. از تشویق و حمایت شان در آن لحظه، واقعاً خوشحال بودم و در پوست خود نمی گنجیدم. لحظه فراموش نشدنی بود از تمام هواداران سپاسگزارم.