برای من

جذب بازیکن توسط فولاد خوزستان براساس اقتصاد مقاومتی

۲۳ تیر ۱۳۹۶


مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان مخالفت خود را با جذب بازیکن خارجی اعلام و دلیل آن را توجه به سازندگی و اقتصاد مقاومتی عنوان کرده است.ساعت ۱۳:۱۳ جمعه ۲۳ تیر

 #

به گزارش سایت برای من، سید سیروس پورموسوی سرمربی این فصل فولاد خوزستان درخواست برای جذب دو بازیکن خارجی را به مسئولان این باشگاه ارائه داد که با مخالفت هیئت‌مدیره مواجه شد.

فولادی‌ها امسال تلاش می‌کنند تا بر اساس استفاده از ظرفیت‌های داخلی و توجه به اقتصاد مقاومتی به موفقیت دست پیدا کنند و این موضوع را مدیرعامل این تیم نیز اعلام کرده است.

علیرضا اژدری‌زاده درباره درخواست پورموسوی از وی برای جذب بازیکن خارجی گفته: «چیزی که مسلم است این است که اگر سیاست کلانی در مملکت حاکم است نباید در حد شعار بماند بلکه باید به آن عمل کرد. امسال سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است. اگر بر این اساس گفتیم اردوی خارجی نمی‌رویم، لباس خارجی نمی‌پوشیم، بازیکن خارجی نمی‌گیریم و … آیا خوب است یا بد؟ بر اساس سیاست کلان کشور عمل کردیم و ای کاش همه باشگاه‌ها این کار را می‌کردند و به این سیاست جامه عمل می‌پوشاندند. تا چه زمان باید نقطه ضعف مهاجم و مدافع را با بازیکن خارجی پوشش داد و به سمت سازندگی نرویم. باید بازیکن بسازیم و روی پای خودمان بایستیم. چند سال قبل ورود گلر خارجی ممنوع شد و الان می‌بینید چند گلر خوبی داخلی در فوتبال ایران داریم. اگر این سیاست را دنبال کنیم شاید در کوتاه مدت لطمه ببینیم اما در بلند مدت این مسئله به سود ما خواهد شد. اعتقاد داریم می‌توان با بازیکنان داخلی نتایج خوبی گرفت.»

نظرات کاربران