برای من

درگیری و دلخوری منصوریان در میتینگ روحانی

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶


سرمربی استقلال: چرا از ما استفاده ابزاری می‌کنید؟

رسانه های حامی دولت در اقدامی هماهنگ دلخوری و درگیری سرمربی استقلال در میتینگ انتخاباتی حسن روحانی را سانسور کردند!ساعت ۲۳:۵۸ یک شنبه ۲۴ اردیبهشت

 #

 به گزارش رادنیوز، در حاشیه میتینگ انتخاباتی حسن روحانی که در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی و با حضور اجباری بازیکنان استقلال و پرسپولیس برگزار شد، اتفاقی افتاد که با تلاش رسانه های حامی دولت سانسور شد.

 گویا در این مراسم برخوردهای بدی با بازیکنان استقلال صورت گرفت که این موضوع، اعتراض و واکنش تند منصوریان را در پی داشت و سرمربی استقلال می خواست در اعتراض به رفتار بدی که با شاگردانش شده، سالن ۱۲ هزار نفری آزادی را ترک کند. منصوریان می گفت چرا از بازیکنان من استفاده ابزاری می کنید؟ آنها را با لباس تمرین به سالن کشانده اید بعد می گویید نمی توانند روی سکوها باشند؟ پس بهتر است من هم مثل آنها بروم. تهدید منصوریان اثر کرد و مسوولان برگزاری مراسم در حد ۵ دقیقه جایی برای نشستن به بازیکنان استقلال دادند تا منصوریان هم کنار افتخاری و رحمتی با ناراحتی دقایقی در میتینگ شرکت کند.

 شاهدان عینی گواهی می دهند بعد از اعتراض منصوریان، عده ای سراغ خبرنگاران رسانه های حامی دولت رفتند و از آنها خواستند در گزارش های شان اصلا به این موضوع اشاره نکنند!

نظرات کاربران