برای من

مدیرعامل از همه جا بی خبر!/ ضرر نیم‌میلیاردی به استقلال + عکس

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷


درحالیکه رضا افتخاری شش ماه قبل مدعی شده بود قرارداد مجتبی جباری بازی به بازی است و او نمی‌تواند به چیزی معترض باشد، باشگاه استقلال به پرداخت ۶۴۰ میلیون تومان محکوم شد!ساعت ۱۳:۰۴ یک شنبه ۲ اردیبهشت

 #

به گزارش سایت برای من، بدون هیچ توضیحی توجه شما را به مصاحبه رضا افتخاری مدیرعامل استقلال در تاریخ ۱۸ مهر ۹۶ درباره فسخ قرارداد مجتبی جباری جلب می‌کنیم:

«مدارک این بازیکن را ما از دو جا مورد بررسی قرار دادیم؛ اولی ایفمارک و دومی کلینیک باشگاه استقلال. در قرارداد جباری هم آمده که بازی به بازی از استقلال پول بگیرد و او نمی‌تواند به چیزی معترض باشد. اگر نتواند برای ما بازی کند، قرارداد او فسخ می‌شود و این موضوع در قراردادش ذکر شده است.»

امروز در تاریخ ۲ اردیبهشت ۹۷ باشگاه استقلال به دلیل فسخ قرارداد یکطرفه و غیرموجه مجتبی جباری به پرداخت مبلغ ۶۴۰ میلیون تومان به این بازیکن محکوم شد!

جالب است بدانید کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال به دلیل شرایط یک طرفه‌ای که فقط به سود باشگاه بود، قرارداد دریافت پول به ازای هر بازی را ملغی دانسته است. اما آیا مدیرعامل یک باشگاه بزرگ نباید از شرایط بستن قرارداد با بازیکنان خبر داشته باشد تا اینچنین ضررهای میلیاردی روی دست باشگاه نگذارد؟!

و سوال بعدی اینکه چه کسی پاسخگوی ضرر نیم میلیاردی به باشگاه استقلال است؟ ضرری که بسیار ساده به این باشگاه وارد شد. چرا باید این ضرر را هواداران بدهند و پول بیت‌المال به راحتی هدر برود و کسی هم پاسخگو نباشد؟!

نظرات کاربران