برای من

کنایه‌های مرفاوی به “بازی مالکانه” منصوریان

۲۵ مرداد ۱۳۹۶


سرمربی سابق استقلال “بازی مالکانه” را یکی از خصوصیات همیشگی این تیم عنوان کرده و استفاده بیش از حد از این واژه توسط علیرضا منصوریان را درست نمی‌داند.ساعت ۱۱:۳۷ چهار شنبه ۲۵ مرداد

 #


به گزارش سایت برای من، منصوریان این فصل به هواداران استقلال وعده داد تیمی با بازی مالکانه و تهاجمی ببیند که بعد از پیروزی برابر تراکتورسازی اعلام کرد در این مسابقه این وعده را محقق کرده است.

اما صمد مرفاوی که هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان سرمربی در استقلال خدمت کرده، می‌گوید منصوریان نباید خیلی روی واژه “بازی مالکانه” مانور دهد چراکه این از خصوصیات همیشگی استقلال بوده و نه استقلال منصوریان!

مرفاوی گفته: «دوستان‌مان مدام می‌گویند که استقلال به‌دنبال بازی مالکانه است. این خصلت فوتبال استقلال است و چیز جدیدی نیست. استقلال باید این‌طور بازی کند، چون از گذشته خصلتش این بود. در این شرایط استقلال نباید فقط به دنبال بازی مالکانه باشد و باید رو به جلو بازی کند تا به گل برسد. استقلال باید خودش را به حریفان تحمیل کند.»

سرمربی سابق استقلال ادامه داده: «هر مربی تفکری دارد، اما بهتر است منصوریان زیاد روی یک موضوع مانور ندهد. چیزی که منصوریان می‌گوید خوب است، اما بهتر است زیاد عنوان نشود تا اگر استقلال یک روز به هر دلیل بخواهد فوتبال «غیرمالکانه» ارائه بدهند، دست‌شان باز باشد. ذات فوتبال استقلال مالکانه است. از زمان رایکوف که من سنم به آن قد نمی‌دهد، فوتبال مالکانه را در استقلال دیدیم، اما آقای منصوریان! مرحوم پورحیدری چه زمانی گفت که استقلال دنبال فوتبال مالکانه است؟! فوتبال مالکانه در دو ماه و سه ماه خودش را نشان نمی‌دهد و نیاز به زمان و تمرین دارد. الان نشانه‌هایی در استقلال است که نشان می‌دهد این تیم می‌تواند پیشرفت کند.»

نظرات کاربران