برای من

کی روش، برانکو؛ یک دعوای جدید

۱ تیر ۱۳۹۶


سرمربی تیم ملی گیمکنان پرسپولیس را هوایی می کند؟

تایمی کی روش گفت در پلن آماده سازی تیم ملی فقط به پرسپولیس ارفاق می شود توقع این بود که برانکو و کی روش یک قدم بزرگ به سوی هم بردارند اما انگار دعوای جدیدی در راه هست!ساعت ۰۱:۳۴ چهار شنبه ۳۱ خرداد

 #

 به نقل رادنیوز، با وجود این که کارلوس کی روش در نشست صمیمانه خود با سردبیران رسانه های ورزشی تاکید کـــرد منافع پرسپولیس به عنوان نماینده ایران را در پلن های تیم ملی در نظر می گیرد، متاسفانه رابطه سرمربی تیم ملی و سرمربی پرسپولیس به این سادگی قابل ترمیم نیست!

 بعد از حرف های کی روش در مورد این که در راه آماده سازی تیم ملی فقط به پرسپولیس ارفاق می کند، منتظر بودیم برانکو هم یک دلیلغ سبز به کی روش نشان بدهد و همه چیز عادی شود اما برخی نزدیکان سرمربی پرسپولیس به او نقل کرد اند کی روش در آخرین دیدار خود با ملی پوشان که بعد از صعود به جام جهانی انجام انجام گرفت به گیمکنان پرسپولیس نقل کرد اگر دوست دارید در جام جهانی حاضر باشید در فوتبال ایران نمانید و به اروپا بروید! به برانکو نقل کرد اند همین توصیه کی روش باعث انجام گرفته سروش رفیعی در پرسپولیس نماند و حالا طارمی و کمال و بیرانوند هم دنبال جدایی از پرسپولیس باشند!

 این نقل قول فکر برانکو را نسبت به کی روش خراب کـــرده و بعید نیست سرمربی پرسپولیس در نشست رویدادی صبح امروز خود و یا در مصاحبه بعدی اش علیه سرمربی تیم ملی حرف بخانومد.

 به نظر می رسد یک دعوای تازه میان کی روش و برانکو در راه باانجام گرفت.

نظرات مخاطبان