برای من

گلایه بیرانوند از وزیر نفت و درخواست از وزیر ورزش!

۲۱ تیر ۱۳۹۶


دروازه‌بان تیم پرسپولیس بابت عدم توجه وزیر نفت به مطالبات بازیکنان تیم نفت تهران از وی گلایه کرد و از وزیر ورزش خواسته به کمک آنها بیاید.ساعت ۱۳:۰۳ چهار شنبه ۲۱ تیر

 #


به گزارش سایت برای من، یکی از مشکلات اساسی که باشگاه نفت تهران در فصل‌های اخیر با آن مواجه بوده، طلب بازیکنان سابق این تیم بوده است. این مشکل تا آنجا پیش رفت که حتی برخی از بازیکنان در بازی‌های تیم خود با نفت، با مدیران این تیم درگیر شدند اما هنوز هم که هنوز است مشکلات پابرجا هستند.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان سابق نفت و کنونی پرسپولیس یکی از این بازیکنان است که آنقدر از این وضع ناراحت می‌باشد که حتی از وزیر نفت نیز گلایه کرده است.

بیرانوند گفته: «برای فصل ۹۳ و ۹۴ من در باشگاه نفت با قرارداد یک میلیارد و صد میلیون بوده اما هیچ پولی دریافت نکردم علیرغم اینکه فصل خوبی داشتیم و از گروه مان در آسیا صعود کردیم. نائب قهرمان جام حذفی شدیم و به لیگ قهرمانان نیز صعود کردیم. مطمئن باشید حتی اگر شده از فیفا نیز پیگیر موضوع قراردادم باشم پولم را خواهم گرفت. از طریق وکیلم پیگیر ماجرا هستم و اگر تا الان سکوت کردم به خاطر تیم ملی و پرسپولیس بود. از الان تصمیم گرفتم با توجه به حکمی که در اختیار دارم پیگیر آن باشم و باشگاه نفت موظف به پرداخت آن است. درست است که مدیران نفت در این مدت تغییر کرده اند اما اینجا می‌‎خواهم گله ای کنم از مدیران سابق این تیم؛ آنها می دانستند که بازیکنان نفت زحمت زیادی کشیدند اما بی توجه بودند. خیلی از بازیکنان نفت در انتظار دریافت پول خود بودند که مراسم عروسی شان را برگزار کنند و خودشان هم می‌دانند اما تا به امروز علیرغم واگذاری عجیب امتیاز این تیم هیچ بازیکنی موفق به دریافت پولش نشده است. مالکین جدید می گویند که هنوز واگذاری قطعی صورت نگرفته اما من برای مدیران قبلی متاسفم که این شرایط را به وجود آوردند و این باشگاه را بدون اینکه طلب بازیکنان را اولویت قرار دهند باشگاه را واگذار کردند. از وزیر نفت نیز گلایه داریم که علیرغم اینکه جزو قوی ترین وزرا محسوب می شود ولی نسبت به طلب ما از باشگاهی که زیرمجموعه آنها محسوب می شود، اظهار بی اطلاعی می کنند. مگر می شود از ۱۰ -۱۵ میلیارد طلب زیرمجموعه خود بی اطلاع باشد؟»

او سپس از وزیر ورزش و جوانان درخواست کمک کرده است: «من از مسئولان خواهش دارم، مسئولانی که در فدراسیون هستند و اگر از دست آنها خارج است از وزیر محترم ورزش و جوانان خواهش می کنم به این مسئله ورود کنند و مشکل را حل کنند. این مساله مربوط به کسانی است که در تیم ملی زحمت می‌کشند و در موفقیت آن سهم دارند و امیدوارم این مساله برطرف شود و دغدغه ذهنی ما را برطرف کنند. من تا زمانی که آن را نگیرم پا پس نمی‌کشم و حق دارم که از یک ریال این مبلغ نگذرم، این پول حق زن و بچه من است، در سرما و گرما از خانه دور بودم و در تمرینات حضور داشتم. مطمئنا از اوکراین که بازگردم پیگیری جدی آن را در اولویت قرار می‌دهم.»

نظرات کاربران