برای من

گوش نامحرم هواداران و طفره وزیر ورزش و مهدی تاج از پاسخگویی

۳ مهر ۱۳۹۶


علی رغم پیگیر بودن هواداران پرسپولیس، اما وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال از پاسخگویی درباره محرومیت سرخپوشان و مهدی طارمی طفره رفتند.ساعت ۱۳:۳۶ یک شنبه ۲ مهر

 #


به گزارش سایت برای من، محرومیت پرسپولیس و مهدی طارمی به دلیل قسخ قرارداد یک‌طرفه با ریزاسپور ترکیه، به موضوع اول ورزش کشور تبدیل شده، اما مسئولان سطح بالای ورزش حاضر به پاسخگویی در این باره نیستند.

هرچند مقصر اصلی این ماجرا باشگاه پرسپولیس و خود شخص مهدی طارمی است و فدراسیون فقط نقش واسطه رساندن پیغام را ایفا می‌کند، اما انتظار می‌رود مسئولان، حال این روزهای هواداران پرسپولیس، که بارها آنان را مالکان واقعی باشگاه عنوان کرده‌اند، را درک کنند و آنان را در جریان اتفاقات قرار دهند.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان که در آیین رونمایی از یادمان شهدای ورزشکار حضور یافته بود، در پاسخ به این سوال که طاهری بارها اعلام کرده طارمی باشگاه را تهدید نمی‌کند اما حالا پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم شده گفت: اینجا آمده‌ایم تا درباره دفاع مقدس صحبت کنیم.

همچنین مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نیز در واکنش مشابه اعلام کرده: «دیروز با طاهری جلسه داشتیم اما بیشتر نمی‌توانم توضیح دهم. این جلسه تا ظهر طول کشید، من حقوقی‌ها را جمع کردم و راجع به ابعاد مسئله و اینکه چه کاری می‌توانیم انجام دهیم صحبت کردیم اما از گفتن آن معذورم.»

نظرات کاربران